• Wybory do Samorządu Uczniowskiego w r.szk. 2010/2011

Wrzesień to czas realizacji nowych planów i czas zmian w szkole. Odeszli starsi koledzy, należy godnie ich zastąpić między innymi w pracach Samorządu Uczniowskiego. Początkiem zmian był wybór opiekunów SU. W wyborach, które były oczywiście tajne, wzięli udział wszyscy uczniowie naszej szkoły. Największym zaufaniem dzieci obdarzyły p. Annę Wasiak-Fijałkowską i p. Ewę Mielczarczyk. One też zostały opiekunkami SU w naszej szkole. Następnym krokiem były wybory przewodniczącego. Swoje kandydatury przedstawiło 7 uczniów klas IV–VI.

Najciekawszy program przedstawiła Aleksandra Puławska z kl. IV, która zdobyła największą ilość głosów i została przewodniczącą SU Szkoły Podstawowej w Łosinnie.

Pomagać jej będą Marcin Kowalczyk z kl. V i Eliza Rogulska z kl. VI.

Wybory miały oczywiście charakter tajny. Wzięli w nich udział uczniowie klas II–VI. Osoby wybrane przez społeczność uczniowską będą układały plan pracy na rok szkolny 2010/2011. Zebrali już propozycje od wszystkich kolegów. Część z nich była bardzo ciekawa i godna wprowadzenia w życie.