• Osiągnięcia uczniów w r.szk. 2002/2003

Konkursy na szczeblu gminnym,
          powiatowym i krajowym

1. Konkurs plastyczny i recytatorski Jesień słowem i pędzlem malowana, w którym II miejsce zajęła Karolina Bartczak z kl. V (recytatorski), wyróżnienie za pracę plastyczną otrzymała Ewelina Śliwka z kl. IV.
          2. Powiatowy konkursJak żyć bezpiecznie”, w którym wyróżnione zostały dzieci młodsze za przygotowanie inscenizacji „Jak wróbelek Elemelek...” oraz dzieci starsze za prace plastyczne: Milena Przygodzka, Sylwia Staśkiewicz, Anna Rogulska - (II miejsce).
            Wyróżnienie otrzymali również uczniowie kl. IV za wykonaną makietę.
          3. Konkurs plastyczny z okazji Dnia Dziecka Mój dom - Europa”, w którym II miejsce zajęła Sylwia Dąbrowska z kl. „0”, a III miejsce Aleksandra Gołębiewska z kl. „0”.
          4. Konkurs wiedzowy i plastyczny „Andersen – przyjaciel dzieci”, klasa III zajęła II miejsce, a klasa I miejsce III (wiedzowy) Eliza Wróbel kl. I-III miejsce; Natalia Kozon kl. III - III miejsce i Tomasz Gołębiewski kl. II- miejsce I.
          5. Konkurs plastyczny „Martwa natura”, w którym wyróżnienie otrzymały uczennice z kl. VI, tj. Aneta Staśkiewicz, Milena Przygodzka, Justyna Grzymała oraz uczeń z kl. V Damian Kalinowski.
          6. Konkurs ekologiczny „Miłośnik zielonej ziemi – przyjaciel przyrody” - wiedzowy: miejsce I - Natalia Kozon kl. III i Monika Gołębiewska kl. II; miejsce II ucz. kl. I Mariusz Gołębiewski oraz miejsce III Karolina Dąbrowska kl. II.
          7. Konkurs plastyczny „Ludek - Ekoludek, w którym I miejsce zajęła Ewelina Śliwka w kat. kl. IV-VI i również I miejsce - Kamila Mielczarczyk w kat. kl. I-III.
          8. Konkurs „Omnibusik”, w którym II miejsce zajęła Magdalena Domalewska z kl. III.
          9. Konkurs matematyczny „Raz, dwa, trzy - pomyśl Ty”. Pierwsze miejsce zajęły ucz. kl. III Magdalena Domalewska oraz ucz. kl. II Monika Gołębiewska.